Pasterka - 24.12.2018r.

Zdjęcia z Pasterki - Wystrój Kościoła oraz Szopka Bożonarodzeniowa

IV Koncert Pieśni Patriotycznych w Bratkowicach

18 listopada 2018r. w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Bratkowicach odbył się IV Koncert Pieśni Patriotycznych pod honorowym patronatem Starosty Rzeszowskiego Józefa Jodłowskiego. W koncercie wzięło udział 5 chórów: Chór CHORUS FAMILIARIS (Wola Baranowska), Chór FRAZA (Kosina), Chór Parafialny MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI (Dąbrowa), Chór SOKÓŁ (Frysztak), Chór Męski RESONANTAE (Bratkowice). Wszyscy razem uczcili 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Koncert ,,Dla Niepodległej"

W dniu 11 listopada 2018 roku w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Dąbrowie odbył się koncert ,,Dla Niepodległej" upamiętniający 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodleglości. Dziękujemy wszystkim przybyłym parafianom i gościom, którzy razem z nami wyrazili wdzięczność Bogu za 100 lat Niepodległości naszej Ojczyzny.

Pielgrzymka do Lwowa

W dniach 8 - 9.09.2018 roku nasz Chór parafialny z Dąbrowy pielgrzymował do Lwowa, aby zwiedzić miejsca upamiętniające naszą historię. Głównym punktem programu pielgrzymowania była oprawa muzyczna przez nasz Chór, niedzielnej Mszy świętej w Katedrze Lwowskiej, gdzie zaśpiewaliśmy m.in. Z dawna Polski, Tak bowiem Bóg, Skosztujcie i zobaczcie, Wielbić Pana chcę, Boże coś Polskę. Natomiast w krótkim koncercie po Mszy świętej zaśpiewaliśmy: "Najświętsza Dziewico", "Błogosławiona pełna miłości" i "Gaude Mater Polonia”.

,,Tak pielgrzymowali Dąbrowianie"

Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P.

Wieńce przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrowie, a także młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania i młodzież, która w tym roku przyjęła sakrament Bierzmowania.

Msza Święta na rozpoczęcie 41.Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

04.08.2018 r. wyruszyła 41.Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Nasz chór parafialny wziął udział we Mszy Świętej na rozpoczęcie pielgrzymki poprzez oprawę wokalną uroczystości.

Zakończenie Peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej

22 lipca 2018r, zakończyła się peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej. Uroczystość uświetniła orkiestra dęta z Błażowej.

V Przegląd Pieśni Maryjnych w Strażowie

03.06.2018r. Strażów

Boże Ciało 2018

Uroczystość 3 Maja 2018 - Majówka

Triduum Paschalne

Warsztaty Muzyczne

Koncert Kolęd

28 stycznia 2018 r. w naszej parafii odbył się Koncert Kolęd w wykonaniu Zespołu Muzycznego ze Szkoły Podstawowej, Chóru Szkolnego oraz Chóru Parafialnego.

VIII Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Mrowli

27.01.2018 r. w Kościele p.w. św. Łukasza Ewangelisty w Mrowli, odbył się Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek, w którym wziął udział nasz chór parafialny.

Boże Narodzenie

Wystrój Kościoła oraz Szopka Bożonarodzeniowa.