Parafialna Droga Krzyżowa

W piątek 13 marca 2015 wyruszyliśmy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej od kościoła w do Krzyża Konstytucji

Rekolekcje Parafialne 2015

W dniach od 20 do 22 marca 2015 odbywały się rekolekcje parafialne, na których Pan Bóg dotykał serca, aby budzić w nas coraz dojrzalszą wiarę przez posługę dr nauk biblijnych ks. Pawła Romanowskiego.

Uroczysta Majówka pod Krzyżem Konstytucji 3 maja 2015 r.

3 maja 2015 r. obchodziliśmy Święto Szkoły - rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jest to również święto narodowe i święto kościelne, szczególnie uroczyście obchodzone w Dąbrowie. Pod krzyżem konstytucyjnym, uroczystym nabożeństwem majowym rozpoczęły się uroczystości dla upamiętnienia wielkich wydarzeń z historii naszej ojczyzny. Po majówce, zaproszeni goście, przedstawiciele władz samorządowych, strażacy OSP Dąbrowa i mieszkańcy Dąbrowy wraz z rodzinami przeszli do sali Domu Ludowego, gdzie odbyła się uroczysta akademia.

3 Uroczystość Odpustowa 2015.

Uroczystej Sumie Odpustowej przewodniczył ks. Dziekan Jerzy Paradyż, kazanie wygłosił ks. dr Andrzej Urban.

Piesza Pielgrzymka do Niechobrza 2015

Uroczyst. Wniebowięcia N.M.P. (M.B. Zielnej) 2015 15 sierpnia Dożynki 2015

wieniec przygotowany przez młodzież z Bierzmowania i panie z Koła Gospodyń

Rajd na rowerach 2015

Dziewczynki z Oazy i chłopcy z Liturgicznej Służby Ołtarza nad zalewem.

Pielgrzymka - Jasnaj Góra, Oświęcim, Łagiewniki

pielgrzymka Jasna Góra Gidle, Oświęcim, Łagiewniki 26.09.2015

Uroczystość Bożego narodzenia 2015.

W Bożego narodzenia 2015 gościł w naszej parafii i słowo Boże wygłosił ks. Wiesław Rafacz - Ojciec duchowny.

Bożonarodzeniowy wystój w kościele 2015.

Szopka 2015 tradycyjnie zaprojektowana przez panią Elę Węgrzynowicz, przy wykonaniu pomagali Zdzisława Wojnowska Józef Mikołajczyk, Andrzej, Wacław, Mateusz Łukaszowi Skóra.

Konkurs "Rodzinna szopka Bożonarodzeniowa".

Wykonano 9 pięknych różnymi technikami. Prace najwyżej ocenione wzięły udział w XXIII Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Rzeszowie. Tam doceniono walory artystyczne czterech prac z Dąbrowy. Dwie szopki zdobyły nagrodę główną, a dwie - wyróżnienie. Uczestnicy konkursu wojewódzkiego otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Laureaci Konkursu Wojewódzkiego to: Zuzanna, Tomasz i Wojciech Trala - nagroda główna, Katarzyna i Karol Dąbrowscy - nagroda główna, Karol, Adam i Stanisław Draus - wyróżnienie, Karolina i Adam Hnatko - wyróżnienie.