Zbiórka dla dzieci z Domu Dziecka w Strzyżowie.

18 grudnia odbyła się zbiórka słodyczy, przyborów szkolnych i zabawek dla dzieci z Domu Dziecka. Organizacją tej zbiórki zajęłą się młodzież z KSM-u. Oprócz tego każde z dzieci otrzymało kartki świąteczne zrobione przez młodzież.

Boże Narodzenie - wystrój kościoła szopka

Bożonarodzeniowy wystrój kościoła-wraz szopką zaprojektowany przez panią Elę Węgrzynowicz, przy wykonaniu pomagali pani Zdzisława Wojnowska, Natalia Jakubek, Joanna Skóra oraz Andrzej Wacław Mateusz Łukaszowi Skóra, Damian Trala.

Rekolekcje Adwentowe 2016 - ks. Paweł Batory

W dniach o d 16 do 18 grudnia 2106 roku odbyły się Rekolekcje Adwentowe ks. Paweł Batory.

Pielgrzymka do Torunia Mogilna Gniezna Poznania Lichenia 24 i 25 września 2016.

W jubileuszu Chrztu Polski, pielgrzymowaliśmy do źródeł chrześcijaństwa Polsce. Odwiedziliśmy Toruń (7.00 Msza św. w Kościół Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II) , Mogilno, Gniezno 14.00, Poznań, 16.00, Licheń - (nocleg), sobotę 24 wróciliśmy w niedzielę 25 września 2016 o godz. 20.00.

Uroczystość Wnieboięcia N.M.P. (Matki Bożej Zielnej) 15 sierpnia 2016 - wieniec

wieniec przygotowany przez panie z "Koła Gospodyń".

Pielgrzymka do św. Jana z Dukli, Miejsca Piastowego, Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu z Foluszem.

Rankiem 11 czerwca 2016 wyruszyliśmy na autokarową pielgrzymkę do św. Jana z Dukli ks B. Markiewicza w Miejscu Piastowym, sanktuarium MB Saletyńskiej w Dębowcu. Z zakończeniem w Magurskim Parku Narodowym ze skałami w Foluszu.

Uroczystość Bożego Ciała 2016

W czwartek 26 maja 2016 wypadła Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa (Uroczystość Bożego Ciała).

Ołtarze na Uroczystość Bożego Ciała 2016

I ołtarz (koło p. Stanisławy Twardowskiej), II ołtarz (koło p. Ewy Jek), III ołtarz (koło p. Monika Nienajadło), IV ołtarz (koło p. Stanisława Baran), poszczególne ołtarze przygotowane razem sąsiedztwami .

I Komunia św. 2016

8 maja 2016 roku obyła się Pierwsza Komunia św. dzieci z klasy III: Aleksandry Batyckiej, Grzegorza Czapka, Kornelii Drąg, Aleksandry Fugas, Martyny Jakubek, Jana Kalita, Martyny Rodzoń, Filipa Szeliga.

Uroczystość 3 Maja 2016 - Majówka

Uroczysta Majówka przy Krzyżu Ustanowienia Konstytucji 3 go Maja w połączeniu z program artystycznym przygotowane przez dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie

Uroczystość Odpustowa 3 Maja NMP Królowej Polski 2016

Uroczystej Sumie Odpustowej 3 Maja 2016 przewodniczył ks. Dziekan Janusz Winiarski, kazanie wygłosił ks. dyr. Paweł Tomoń.

Adoracja Pierwszoklasistów przy Bożym Grobie swieta wielkanocne

Dekoracja grobu i ciemnicy 2016

Zaprojektowana przez panią Elę Węgrzynowicz, przy wykonaniu pomagali Zdzisława Wojnowska i Natalia Jakubek.

Oprawa przez chór liturgii Triduum Sacrum 2016.

Niezwykle piękny śpiew chóru.

Triduum Paschalne - Wielkanoc 2016

Święta Wielkanocne rozpoczyna Triduum Sacrum w Wielki Czwartek (Mszą św. Wieczerzy Pańskiej) Wielki Piątek (Adoracja Krzyża) Wielką Sobotę (celebrujemy Wigilię Paschalną od liturgii Światła) aż do Niedzieli Zmartwychwstania. Przez wszystkie te dni gościliśmy ks. prof. Jana Edlinga.

Konkurs palm 2016.

Tradycyjnie palmy których wykonanie wymagało najwięcej pracy zostały nagrodzone.

Liturgia Niedzieli Palmowej 2016

Uroczysta procesja z palmami, Niedzieli Męki Pańskiej, rozpoczyna Wielki Tydzień.

Parafialna Droga Krzyżowa 2016

Dnia 18 marca 2016 bardzo licznie włączyliśmy się w Nabożeństwo Drogi Krzyżowej od Krzyża Misyjnego przy kościele do Krzyża Konstytucji przy Domu Ludowym.

Rekolekcje Wielkopostne 2016

W dniach od 4 do 6 marca 2015 odbywały się rekolekcje parafialne - czas szczególnej łaski. Pan Bóg przez przepowiadanie ks. prof. Jana Edlinga wzywał do nawrócenia dotykał serc, aby budzić w nas coraz dojrzalszą wiarę .

Wspólne kolędowanie nowo powstałego CHÓRU, scholi wraz z najmłodszymi uczniami pierwszej i drugiej klasy w niedzielę 31.01.216.

Próba scholi z Panem Dominikiem