Piesza Pielgrzymka do Niechobrza 06. 07. 2014.07.

Każdego roku w pierwszą niedzielę lipca Dąbrowianie wspólnie Parafianami z Będziemyśla i Trzciany pielgrzymują do Niechobrza.

Procesja na Cmentarz 07.06.14r.

W sobotni wieczór w przeddzień Uroczystości Zesłania Ducha Św., po Mszy Św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i odśpiewaniem Litanii do Serca Pana Jezusa, odbyła się procesja na cmentarz drogą światła. Po zakończenie wszyscy zebrani pozostawili na grobach swoich najbliższych świece (znicze), która miały symbolizować pamięć o Tych, którzy odeszli już do Domu Ojca.

Ołtarze Boże Ciało

19 czerwca 2014- Boże Ciało

W upalne południe po Mszy Św. odbyła się procesja ku czci Ciała i Krwi Pana Jezusa. Towarzyszyło jej wiele kwiatów, odgłosy dzwonków oraz śpiew liturgiczny. Po drodze wierni zagłębili się w słowach z czterech ewangelii.

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

Pożegnanie Ks. Kanonika M. Czudca

W dniu 11 maja 2014r. odbyła się ostatnia Msza Św. celebrowana przez ks. Kanonika Mieczysława Czudca, wtedy też odbyło się Jego pożegnanie z różnymi grupami funkcjonującymi w Parafii.

Konkurs Palm 13.04.14r.

W Niedzielę Palmowa po raz kolejny odbył się Konkurs Palmy Wielkanocnej. Wzięła w nim udział gromadka dzieci, a ich starania zostały nagrodzone.

Droga Krzyżowa 04.04.14r.

W dniu 4 kwietnia 2014 r. odbyła się Droga Krzyżowa ulicami naszej Dąbrowy. Uczestniczyło w niej spore grono osób. Podczas rozważania Męki Jezusa Chrystusa, każdy z członków naszej Parafii mógł nieść Krzyż, jak Nasz Pan.