XXXII Niedziela Zwykła

10.11.2019r

1.      Jutro, 11 listopada przeżywamy Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Ojczyźnie. Centralne uroczystości będą miały miejsce w Rzeszowie. Rozpoczną się one celebracją Mszy Świętej za Ojczyznę w kościele farnym o godz. 10.00. Przewodniczyć będzie Biskup Rzeszowski. Po Eucharystii nastąpi przemarsz na Plac Wolności i odsłonięcie pomnika Józefa Piłsudskiego.

Jan Budziaszek i Fundacja Jednego Serca Jednego Ducha zapraszają na koncert "Rzeszów Śpiewa Patriotycznie" 11 listopada 2019 r. o godz. 15.00 na Rynku Rzeszowskim. Wstęp wolny.

2.      W listopadzie: można w każdym dniu zyskiwać odpusty za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza. W dniach od 1 do 8 XI – odpust zupełny, w pozostałych dniach – cząstkowy. Nawiedzając cmentarz należy pomodlić się za zmarłych.

3.      W listopadzie o godz. 16.30 modlitwa różańcowa za zmarłych (wypominki).
Kartki z imionami zmarłych proszę składać do skrzynki znajdującej się na stoliku
z czasopismami.

4.      W przyszłą niedzielę różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00 poprowadzi Róża
św. Stanisława Kostki.

5.      W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Światowy Dzień Ubogich. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca składka na cele inwestycyjne w parafii.

6.      Ogłoszenie pani sołtys: Podatek rolny – IV rata – przyjmowany będzie w dniu 15.11.2019r (piątek) w godz. 10.00 – 16.00 w Sołtysówce.

7.      Spotkania grup parafialnych:

- wtorek – kandydaci do bierzmowania

- środa – ministranci i lektorzy

- piątek – próba chóru o godz. 19.00

8. Do sprzątania kościoła proszę parafian:

Sobota: Ochał Cecylia, Trala Małgorzata, Kielar Krystyna, Drymajło Dariusz, Loegler Sebastian, Sularz Janina.

INTENCJE MSZY ŚW

11.11.2019 17.11.2019