POLUB GALERIĘ PARAFII POD WEZWANIEM MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI W DĄBROWIE

Wycieczka Bieszczady-Komańcza

W piękną jesienną sobotę wybraliśmy sie na wycieczko-pielgrzymkę w Bieszczady. Pogoda była idealna, co widać było na otaczającym nas krajobrazie. Nie zabrakło humoru i uśmiechów, spowodowanych m.in. śpiewem. Atrakcji nie brakowało, przypieczętowaniem wyjazdu było mile spędzone ognisko w Myczkowcach.

Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny

Msza Św. została poprowadzona przez ks. proboszcza Artura Ziąbera, podczas której poświęcona zostały zioła, kwiaty i zboża oraz okazałe wieńce własnoręcznie wykonane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrowie oraz Młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

I Komunia Święta-5 maja 2013

Boże Ciało 2013

I ołtarz - państwo Łoboda II ołtarz - państwo Hawryłeczko III ołtarz - państwo Skóra IV ołtarz - Kapliczka

Jan Paweł II

W Sobotni wieczór odbyło sie czuwanie poświęcone Bł. Janowi Pawłowi II, zostało ono zorganiozowane przez KSM Dąbrowa, pomimo późnej pory wzięło w nim udział wiele osób.

Pielgrzymka-relikwie Jana Pawła II

W dniu 5 kwietnia 2013 parafianie z Dąbrowy wzięli udział w pielgrzymce, na której nastąpiło uroczyste przekazanie relikwii Bł. Jana Pawła II w Centrum Jego imienia, wcześniej pielgrzymi odwiedzili Sanktuarium Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Po powrocie nastąpiła uroczysta Instalacja relikwii Sługi Bożego Jana Pawła II.

Konkurs Palm 2013

2013 Wyjazd na łyżwy do Dębicy

2013 Koncert Kolęd

Koncert Kolęd w wykonaniu KSMu w Dąbrowie - 20.01.2013r.